DYSTRYBUTOR DRZWI, OKIEN, ROLET I BRAM GARAŻOWYCH

Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą drzwi, okien, rolet i bram garażowych w całej Polski.

Posiadamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów i montażystów, dzięki którym proces sprzedaży i montaż na terenie Szczecina odbywa się szybko i w niskiej cenie. Zapraszamy do naszego salonu w Tanowie 10 min drogi ze Szczecina.

DRZWI I AKCESORIA
OKNA I ROLETY

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych

Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź najlepsze ceny na materiały budowlane w Szczecinie. Obsługujemy inwestycje dostarczając wszystkie materiały wymagane do budowy. Nie ograniczamy się jedynie do drzwi i okien, nasz sklep budowlany w Tanowie niedaleko Szczecina posiada niezbędne narzędzia i materiały, większe zamówienia realizujemy po kontakcie telefonicznym lub mailowym.

BRAMY GARAŻOWE
DRZWI Z MONTAŻEM

Sprzedajemy, dowozimy, montujemy w całej Polsce

Doorseb zapewnia szeroką gamę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych do mieszkań, domów jednorodzinnych, firm i instytucji.

W naszej ofercie znajdą Państwo drewniane i fornirowane drzwi wewnętrzne, drzwi klatkowe, drzwi z przeszkleniami i szklane. Szeroka gama dostępnych wzorów drzwi i okien zapewnia możliwość wyboru tych drzwi, które doskonale uzupełnią wystrój wnętrza i zharmonizują się z wszystkimi elementami w pomieszczeniu.

Pozostałe produkty oferowane przez Door-Seb to okna drewniane i PCV oraz profile okienne. Jeśli chcesz kupić solidne okna wykonanych przez polskie zakłady produkcyjne, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Nasz asortyment uzupełniają bramy garażowe dla domu i przemysłu, oraz rolety, które uzupełniają całość.

Nasz salon firmowy

Odwiedź nas przy ulicy Szczecińskiej 29 w Tanowie niedaleko Szczecina. Doradzimy najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb

Sklep ogólnobudowlany

Narzędzia, materiały budowalne, części do konserwacji i naprawy, akcesoria czy elementy mocowań drzwi, narzędzia ogrodowe i wiele więcej