BRAMY GARAŻOWE
KRISPOL I WIŚNIOWIECKI

BEZPOŚREDNI DYSTRBUTOR

SKLEP BUDOWLANY
SZCZECIN – TANOWO

SZYBKOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

GWARANCJA

DORADZTWO

MONTAŻ

TRANSPORT

BRAMY GARAŻOWE

Brama garażowa to integralny element wykończenia budynku.

Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji. Wszystkie te warunki spełniają bramy KRISPOL i WIŚNIOWSKI. Najchętniej wybierane rozwiązanie to bramy garażowe segmentowe i bramy garażowe automatyczne, jednak w naszej ofercie znajdziesz również bramy uchylne, bramy roletowe i rozwierne. Nie ważne czy szukasz najlepszej ceny czy unikalnego wzornictwa, Door-Seb doradzi przy doborze najlepszej bramy do prowadzonej inwestycji

BRAMY GARAŻOWE

BRAMY KRISPOL

Bramy garażowe to flagowy produkt cenionej polskiej firmy KRISPOL. Postaw na trwałe, energooszczędne i sprawdzone rozwiązania zaprojektowane z myślą o codziennej eksploatacji. 5 lat gwarancji, skuteczny system serwisowy oraz certyfikaty i wyróżnienia zapewniają komfort użytkowania.

BRAMY GARAŻOWE

BRAMY WIŚNIOWSKI

Od trzech dekad marka WIŚNIOWSKI tworzy produkty innowacyjne i odpowiadające na potrzeby klientów. Wybierz spośród kilku rozwiązań bram garażowych segmentowych, uchylnych roletowych i rozwiernych w tym PRIME, UniTherm i Unipro.

AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE

BRAMY WIŚNIOWSKI PRIME

Nowa generacja bram segmentowych Wiśniowski PRIME to efekt twórczych poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. W pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna stanowi niezbędny element nowoczesnego, inteligentnego domu.

BRAMA GARAŻOWA Z MONTAŻEM SZCZECIN

BRAMA GARAŻOWA Z MONTAŻEM

Oprócz kompletnego doradztwa i szybkiej obsługi zapewniamy możliwość montażu zakupionych bram garażowych. Nasi montażyści dostarczą bramę i zamontują ją zgodnie ze standardami producenta w dogodnym czasie. Prowadzimy montaż bram zarówno dla klienta indywidualnego jak i inwestycji przemysłowych. Działamy głównie w Szczecinie, jednak nie boimy się wyzwań i do tej pory obsłużyliśmy wiele inwestycji w Polsce jak również za granicą.

KORZYSTAMY WYŁĄCZNIE Z USŁUG RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW