DRZWI WEWNĘTRZNE
SYSTEMY PRZESUWNE

BEZPOŚREDNI DYSTRBUTOR

SKLEP BUDOWLANY
SZCZECIN – TANOWO

SZYBKOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

GWARANCJA

DORADZTWO

MONTAŻ

TRANSPORT

DRZWI WEWNĘTRZNE

Nowoczesne drzwi pokojowe – prostota i geometria w modnych wnętrzach

Nieważne jakich drzwi wewnętrznych szukasz lewe, prawe, drzwi składane, drzwi wahadłowe, a może drzwi przesuwne. Wszystkie rodzaje drzwi wewnętrznych również szklanych, przeszklonych czy najbardziej tradycyjnych drzwi pełnych znajdziesz w ofercie Door-Seb. Posiadamy wieloletnie doświadczanie w obsłudze inwestycji prywatnych i instytucji, a bezpośredni dostęp do producentów drzwi gwarantuje najniższe ceny.

DRZWI RAMOWE

DRE Vetro E

Drzwi wewnętrzne DRE Vetro E – w przykładowym kolorze dąb halifax naturalny to doskonałe dopełnienie nowoczesnych wnętrz. Zdecydowanie najbardziej popularne drzwi rozwieralne prawe lub lewe w pełnej gamie materiałów i wykończeń.

DRZWI PRZESUWNE

PORTA System przesuwny BLACK

Drzwi przesuwne to idealne rozwiązanie do małego pomieszczenia z bardziej wyrazistym akcentem (jak BLACK z czarnymi prowadnicami oraz uchwytem). System drzwi przesuwnych PORTA posiada oczywiście inne, bogate możliwości indywidualnej aranżacji w konkretnym stylu, na przykład loftowym czy modnym stylu japandi

DRZWI WEWNĘTRZNE

POL-SKONE SYSTEM REVES

Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema
płytami HDF. Połączenie systemów DUO i REVES Pozwala zachować od strony korytarza identyczny wygląd drzwi, które otwierają się w różnych kierunkach. Powierzchnia skrzydeł w obu systemach licuje się z powierzchnią ościeżnicy, tworząc z nią jedną płaszczyznę.

DRZWI WEWNĘTRZNE Z MONTAŻEM

Usługa montażu drzwi dostępna do każdego zamówienia na terenie Szczecina i okolic
Kupione u nas drzwi montujemy na życzenie klienta w wybranym terminie. Większość montaży drzwi prowadzimy podczas inwestycji na terenie miasta Szczecin jak również innych miejscowości takich jak Stargard, Goleniów, Pyrzyce i Kołobrzeg. Jednak nie ograniczamy się jedynie do województwa zachodniopomorskiego i świadczymy sprzedaż z montażem również w innych miastach i zagranicą

DRZWI WEWNĘTRZNE SZCZECIN