DRZWI ZEWNĘTRZNE
SETTO, PORTA, DGR

BEZPOŚREDNI DYSTRBUTOR

SKLEP BUDOWLANY
SZCZECIN – TANOWO

SZYBKOŚĆ

DOŚWIADCZENIE

GWARANCJA

DORADZTWO

MONTAŻ

TRANSPORT

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku.

Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji.
Wszystkie te warunki spełniają bramy firmy KRISPOL.
Najchętniej wybierane rozwiązanie to bramy segmentowe.
Sposób, w który działają daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

MIKEA LIMA INOX

Jedne z najpopolarniejszych drzwi wejściowych w naszej ofercie to Mikea LIMA INOX dostępna w waiancie THERMIKA FELC PLUS oraz THERMIKA FELC z możliwością wybory stylu witraży i koloru wykończenia. Prezentowany kolor drzwi wejściowych LIMA INOX to mahoń, witraż: LI 1 reflex przepuszczający światło dzienne

DRZWI ZEWNĘTRZNE

MIKEA VARIO

Termoizolacyjne drzwi Mikea model VARIO to tylko jedna z wielu dostępnych modeli drzwi wejściowych w naszej ofercie.Prezenotowany kolor: antracyt. Polecane przy nowoczesnych budynkach, w połączeniu z oknami z oferty Door-Seb. Do wyboru wariant termoizolacji THERMIKA FELC PLUS lub THERMIKA FELC.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

MIKEA VETRO

Drzwi wejściowe firmy Mikea model VETRO charakteryzują się dużą ilością możlwych do wyboru wykończeń i dodatków. Dostępne w kolorach orzech, orzech włoski, złoty dąb, mahoń, i wielu innych, z możliwością doboru izolacji PASIV, THERMIKA FELC PLUS, czy THERMIKA FELC. Witraż dostępny z lustrem weneckim.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Doorseb zapewnia szeroki wybór bram garażowych, segmentowych i przemysłowych.
Mnogość rozwiązań montażowych pozwala nam stosować nasze produkty w niemal każdej sytuacji. Zapewniamy najwyższą jakość, kompetentne doradztwo oraz szybką i sprawną obsługę.

DRZWI ZEWNĘTRZNE WEJŚCIOWE SZCZECIN